آداب آمیزش

مجموعه: دانستنیهای جنسی, روانشناسی تعداد بازدید: 203
آداب آمیزش

آداب آمیزش

۱-مستحب است وضو داشته باشند.

۲-در مکانی پوشیده آمیزش کنند.

۳-مرد پیش از آمیزش و پس از آن ادرار کند.

۴-آمیزش در شب های دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه و در زمانی که زن میل به آمیزش دارد باشد.

۵-هنگام نزدیکی با پارچه یا رواندازی خود را بپوشانند.

۶-رابطه جنسی باید با آرامش فکری و آسودگی خاطر همراه باشد.زیرا ناراحتی فکری و هراس تمتع کامل را ناممکن می سازد.

۷-آمیزش باید در محلی مناسب به دور از چشم دیگران صورت گیرد.

۸-از نظر روانشناسی بهتر است در هنگام آمیزش طرفین لباس بر تن داشته باشند و درآوردن لباس از زن تن توسط مرد می تواند علاقه مرد را به زن ثابت کند و از طرفی از لذت جنسی و روحی بالا بهره مند گردد.

۹-در آغاز نزدیکی بسم ا…بگویند.

در روایات آمده است هرگاه همسران می خواهند با هم همبستر شوند.بسم الله الرحمن الرحیم بگویند.مراقب باشد در آن هنگام احتمال انعقاد نطفه برای فرزند آینده وجود دارد از هرگونه گناه دور باشند و حتی فکر گناه نباشند تا به اصطلاح شیطان در نطفه آنان شریک نگردد.

حضرت علی (ع) در این باره می فرماید:هرگاه کسی قصد همبستری دارد بگوید:به نام خدا و برای خدا من را از شیطان و شیطان را از آنچه به من روزی می دهی دور ساز.

بنابراین آنان که در این هنگام فیلم های مستهجن تماشا می کنند و یا موسیقی حرام گوش می دهند به طور قطع شیطان در نطفه آنان شرکت می کند و اگر فرزندشان منحرف شد باید خود را ملامت کنند.

آداب آمیزش

مکان آمیزش

همانطوری که زمان آمیزش را مردان تعیین می کنند و حق تقدم با آنان است مکان آمیزش با زنان است.از نظر روانشناسی بهتر است که هرجا زن خوابید مرد بیشتر همانجا بخوابد.

زمان آمیزش

زمان آمیزش از اهمیت خاصی برخوردار است.به طور معمول زنان بر اساس شرم و حیا بهترین زمان آمیزش را تارکی شب یا محل تاریک می دانند و لذت بیشتر را در آرامش شب و تارکی و به دور از هرگونه سروصدا می دانند.

بهترین زمان جهت آمیزش پس از یک خواب و از نیمه های شب است و پس از آمیزش اگر طرفین به اوج لذت رسیده باشند خواب رضایت بخشی خواهند داشت.

نکته

پس از نزدیکی تمایل زن به مرد بیشتر از تمایل مرد به زن است.مرد باید خود را موظف بداند که با عشقبازی پس از آمیزش جوابگوی مناسب برای امیال همسرش باشد چنان رفتار کند که زن فکر نکند شوهرش او را برای برطرف کردن میل جنسی خود می خواهد.

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آداب آمیزش”