اختلالات جنسی مردان (۴)

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 161
اختلالات جنسی مردان (۴)

اختلالات جنسی مردان

بخش چهارم:

زیاده روی در آمیزش

در روایات آمده که هرکس می خواهد جاودانه باشد کمتر با زنان آمیزش کند.همانطور که گفته شده عصاره قوای بدن در عملیات حنسی از دست می رود.علاوه بر انرژی از دست رفته منی که عصاره خون انسان است از دست می رود.اگر مقاربت و نزدیکی به اندازه و طبق نیاز بدن باشد بسیار نفید و لذت بخش و سلامت بدن و آرامش روح خواهد بود.اما مثل کارهای دیگر اگر از حد بگذرد اثر معکوس خواهد داشت.

مقاربت زیاد و بیش از حد موجب کاهش کارایی مغز و حافظه و تار شدن قوای بینایی و همچنین تضعیف نطفه و سرعت انزال منی خواهد شد.پس بهتر است به سفارش حکما عمل کنیم و آب حیات خود را بیهوده مصرف نکنیم.

نوشابه ای الکلی

مصرف نوشابه های الکلی

یکی از تصورات غلط رایج بین برخی مردم به ویژه افرادی که خودباخته و شیفته فرهنگ غربی هستند و به طور معمول کاسه داغ تر از آش هستند این است که گمان می کنند مصرف الکل موجب تقویت نیروی جنسی می شود غافل از اینکه مصرف الکل موجب وارد شدن ضررهای جبران ناپذیری به کبد لوزالمعده گردش خون و دستگاه تناسلی می شود.

شاید مصرف الکل باعث ایجاد خواهش جنسی در شخص بشود اما مصرف آن در بلندمدت هورمون های جنسی را کاهش داده در نتیجه هورمون های جنسی را کاهش داده و در نتیجه لذت جنسی را مختل می کند.

علاوه بر این مصرف الکل بیضه ها را کوچک می کند و رشد پستان های زن را کم می کند و موجب علیل شدن نطفه و ناقص الخلقه شدن جنین و نوزاد می شود.پس اگر فرزند سالم می خواهید در هنگام مصرف الکل به فکر تولید مثل نباشید.

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اختلالات جنسی مردان (۴)”