بیماری عجیب پسربچه هندی…

مجموعه: جذابترین مطالب تعداد بازدید: 638
بیماری عجیب پسربچه هندی…

بیماری عجیب پسربچه هندی

پسربچه هندی به بیماری عجیب و نادری مبتلا شده و به همین خاطر مردم لقب ابلیس را به او داده اند.این پسربچه حتی از مدرسه اخراج شده و به دنبال راه حلی برای این مشکل می باشد.

به گزارش ۴گوشه:هم کلاسی هایش حتی از او می ترسند و به همین دلیل او نباید به مدرسه برود.

“کلیم” از یک بیماری نادر به نام “ماکروداکتیلی” رنج می برد و دچار مشکل شده و مردم شهر فکر می کنند او پسر شیطان است و او را از روستا بیرون کرده اند.

حتی اقوام او اعتقاد دارند که زمانی که مادر او باردار بوده است به مستراح رفته و به همین دلیل شیطان وارد بدن او شده است و به همین دلیل “اهریمن” درون او رشد کرده است.

از “کلیم مستندی” با عنوان “پسری با دست های غول پیکر” ساخته شده است. در این مستند مشکلات زندگی کلیم و عمل جراحی پیش روی او نشان داده می شود.

 

606628_410

 

606629_639

 

بیماری عجیب پیربچه هندی

 

آینده این فرزند هندی کاملا نامشخص است با وضعیتی که او دارد مسلما بی سواد خواهد ماند و دیگران می خواهند از او بیگاری بکشند.

کلیم حالا باید کیلومترها مسافرت کند تا به جنوب هندبرسد بیمارستانی در جنب هند وجود دارد که به خانواده کلیم قول داده که می تواند دست های او را عمل کند.

جراحان باید زمان زیادی را صرف این عمل نمایند زیرا چرا که بافت های چربی دست های او کار را دشوار می کند و در نهایت اگر عمل جراحی او موفقیت آمیز باشد ماه ها زمان خواهد کشید تا اثرات عمل جراحی از بین برود و او به سلامت دست یابد.

بیماری عجیب پسربچه هندی

 

بیماری عجیب پسربچه هندی

اما عمل جراحی پایان کار این کودک نیست او باید بتواند نگاه عمومی مردم را تغییر دهد او باید مردم را متقاعد کند که فرزندشیطان نیست اینکه بتواند در این دو مرحله موفق شود به زمان نیاز دارد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیماری عجیب پسربچه هندی…”