حریف می طلبیم!

مجموعه: آموزش, آموزش کامپیوتر, آموزش نرم افزار, اخبار, اخبار علمی تعداد بازدید: 480
حریف می طلبیم!

 

به گزارش ایستنا،صادق عباسی شاهکو معاون برسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری با اشاره به این که قطع کردن و یا مسدود سازی نرم افزار های شبکه های اجتماعی موبایل در دست وزارت ارتباطات نیست،گفت:ما موضوعات را از دیدگاه اقتصادی نگاه می کنیم و سعی داریم ضرر و زیان را کاهش دهیم اما موضوعات فرهنگی و امثال آن در جای دیگری تصمیم گیری می شود.در همین گزارش آمده که رئیس سازمان رگولاتوری در اولین روز های کاری سال جدید به دنبال کاهش آمار پیامک های نوروزی اپراتور های تلفن همراه،اعلام کرد که باید فعالیت شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی قانونمند شود تا فعالیت آن ها به طرح اقتصادی و درآمد های اپراتور ها ضربه وارد نکند.

236x314_1375873658944133

شاید این اولین باری باشد که مسئولان حوضه فناوری اطلاعات به طور ضمی به مزاحمت ایجاد شده توسط شبکه های اجتماعی موبایل اشاره می کنندو قصد دارند تا با ظرافتی که در بیانات خود به خرج می دهند،شکایات خود را نیز به گوش بقیه برسانند.حقیقت همین است.زمانی که هزینه های روزمره بالا می رود طبیعی است که هر فردی می گردد که بتواند هزینه های خود را کم کندو با کاهش هزینه هایش بهترین نتیجه راهم بگیرد.این درست نیست که شرکت ها بیایند برای نجات خود به فکر محدود کردن یا حتی حذف حریف خود باشند آن همبه قیمتی که هزینه افراد رابالا ببرند.رقابت سالم یعنی این که بگردیم که چگونه بتوانیم راهی را بیابیم تا خدمات بهتر را با هزینه کمتر ارائه دهیم.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “حریف می طلبیم!”

  1. سلام. نمازو روزه هاتون قبول . وبت خیلی جالبو قشنگه . و اگه خودت زیبایتو با پوشش مناسب محیا کنی و دل امام زمانو شاد کنی هم خیلی خوبه موفق باشی