خانم ها چه کار کنید تا شوهرتان مثل گذشته به شما توجه کند؟

مجموعه: روانشناسی, روانشناسی زناشویی تعداد بازدید: 324
خانم ها چه کار کنید تا شوهرتان مثل گذشته به شما توجه کند؟

خانم ها چه کار کنید تا شوهرتان مثل گذشته به شما توجه کند؟

خانم ها برای این منظور واقعا حق دارند این سوال را مطرح کنند، آن ها با دریایی از آرزوها وارد زندگی مشترک شده اند، پس توجه و اقبال شوهر خود را طلب می کنند.

توجه

البته در کنار این خواسته به حق باید دید و مشاهده کرد آیا در مکانیزم زندگی زناشویی اتفاقی علیه آن ها روی داده است؟

نکته ۱- این پرسش ها را خانم ها باید برای خودشان مطرح کنند آنها البته باید ذهن خود را معطوف زندگی خصوصی شان سازند.

نکته ۲- اگر شما می خواهید ببینید چرا همسرتان دیگر مثل گذشته به شما توجه نمی کند باید به نکات ظریفی توجه کنید مثلا در مورد وضعیت لباستان بررسی کنید آیا مطابق سلیقه های او عمل کرده اید؟

نکته ۳- آقایان از اینکه خانمی چاق داشته باشند خوششان نمی آید پس دقت کنید آیا وضعیت وزن تان تغییر نکرده و یا چاق شده اید که همین عامل باعث ناراحتی شوهر و در نتیجه کم توجهی وی شده باشد.

زندگی زناشویی

نکته ۴- اگر واقعا گرفتار چنین معظلی شده اید بررسی کنید چقدر سر این مسئله و جهت رفع آن با شوهرتان لجبازی کرده اید؟

نکته ۵- وقتی قبول داشته باشید که بر سر این مسئله خیلی با شوهرتان خیلی بحث و جدل کرده اید نباید انتظار داشته باشید که او مثل روز اول به شما توجه کند زیرا شما با این کار عملا او را دفع کرده اید.

نکته ۶- اگر به طور ناآگاه این اشتباه را مرتکب شده اید می توانید تلاش کنید تا اشتباه را رفع کنید مثلا برای این منظور در یک کلاس بدنسازی شرکت تا به تدریج وزن خود را کم کرده و همانی شوید که در موقع ازدواج با او بودید.

نکته ۷- حتی باید از سبک و مدل لباس پوشیدن خود دست بردارید به عنوان مثال اگر لباس های تنگ به تن می کردید تلاش کنید با کم کردن وزن به سراغ لباس های آزادتری بروید.

نکته ۸- برای اینکه دومرتبه در این مسیر توجه شوهرتان را به خود جلب کنبد باید از زبانی نرم و همواره با مهربانی او را متوجه این نکته کنید که دارید وزن خود را کم می کنید و تلاش برای تغییر پوشش لباسی دارید.

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خانم ها چه کار کنید تا شوهرتان مثل گذشته به شما توجه کند؟”