رابطه زناشویی

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 353
رابطه زناشویی

رابطه زناشویی

عوامل ایجاد و تشدید میل زناشویی

برای تشدید میل زن عوامل مختلفی وجود دارد که در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره میکنیم:

۱٫ارضای عاطفی:میل جنسی زن با با برانگیختگی او ارتباط دارد.

اگر زن از نظر عاطفی ارضا نشود و از سوی شوهر بی توجهی و بی محبتی دیده باشد تماس جسمانی و تلاش های مرد به منظور تحریک جنسی همسرش نه تنها برای زن ناخوشایند است بلکه در عمل باعث ناراحتی بیشتر او خواهد شد.قلب زن باید از محبت و توجه سیر باشد تا بدنش تشنه بدن شما بشود.

۲٫لمس نقاط تحریک پذیر زن که لمس آن سبب آمادگی و تحریک فیزیکی زن می شود چند چیز است:

الف:لمس آرام پستان ها

ب:لمس کلیتوریس زن

یکی از مسائل قابل توجه در امر آمیزش این است که ممکن است که ممکن است دخول به تنهایی باعث ارضای جنسی زن نشود.

رابطه زناشویی

در سیستم تناسلی زنان بخشی به نام کلیتورس وجود دارد این بخش مملوء از گیرندهای حسی و بسیار حساس به لمس است. کلیتوریس در بالاترین بخش دستگاه تناسلی خارجی زنان قزاز گرفته است و بیشترین نقش را در ارضای جنسی زن ایفا می کند.باید آمیزش به صورتی باشد که علاوه بر انجام دخول کلیتوریس نیز تحریک گردد.

برای این امر نزدیکی در حالت خوابیده است.

ج:لمس سطح داخلی ران و لب های مهبل بوسه و مکیدن زبان زن و لمس موهای همسر.

نکته قابل ذکر این است که میل جنسی را می توان به دو قسمت تقسیم کرد:

یکی میل به تماس بدنی مثل لمس و بوسیدن و دیگری میل رابطه جنسی یعنی تخلیه کشش جنسی.

در دختران ابتدا میل به تماس بدنی بیشتر است تا میل به تماس اعضای تناسلی بنابراین از نوازش بوسه و در آغوش گرفتن بیشتر احساس لذت می برند.

۳٫ملاطفت در آمیزش نخستین:نخستین نزدیکی در موفق بودن آمیزش های بعدی بسیار موثر است و اگر در آن نزدیکی موفق نباشید خاطره ای ناگوار را در ذهن نوعروس باقی خواهید گذاشت بنابراین دامادها باید توجه داشته باشند که نخستین آمیزش را با کمال دقت و ملایمت محبت و شرایط لازم دیگر انجام بدهند حتی در شب زفاف برای پاره شدن پرده بکارت نه تنها نباید به زور متوسل شد بلکه باید با معاشقه و نوازش همراه باشد تا عروس تمایل پیدا کند وگرنه آثار نامطلوبی خواهد داشت بنابراین اگر حجب و حیای عروس با هر علت ناشناخته دیگر مانع شود که به میل شوهر تسلیم شود بهتر است زفاف را یک شب یا حتی شب های متعدد بعد به عقب بیندازد تا عروس به تماس جنسی خو بگیرد و به ارتباط جنسی مایل تر شود.

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رابطه زناشویی”