رسوایی اخلاقی بازیگر سرشناس!؟

مجموعه: اخبار, اخبار داغ تعداد بازدید: 174
رسوایی اخلاقی بازیگر سرشناس!؟
قبل و بعد از جام جهانی، بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس، رسوایی‌های اخلاقی بسیار زیاد بوجود آوردند. از ارتباط جان تری (کاپیتان تیم ملی انگلیس) با نامزد هم تیمی‌اش گرفته تا ارتباط اشلی کول با یک خدمتکار و جدایی همسرش از وی و همین دو هفته پیش ارتباط پیتر کراوچ با چندین زن!
اما این بار نوبت به ستاره تیم ملی انگلستان رسید: وین رونی!
وین رونی که هفته‌ای ۱۰۰هزار پوند از تیم منچستریونایتد دریافت می‌کند، به تازگی رسوایی اخلاقی‌اش فاش شد و حاشیه‌های زیادی بوجود آورد. همه چیز از ارتباط با یک دختر ۲۱ساله که در کلوب شبانه کار می‌کند آغاز می‌شود. گویا یکی از دوستان وین رونی، جنیفر تامپسون را به او معرفی می‌کند و ارتباط آنها شروع می‌شود.
جنیفر تامپسون می‌گوید: ابتدا نمی‌دانستم با چه کسی قرار دارم، چون وین رونی با یک اسم دروغین با من قرار گذاشته بود اما وقتی او را دیدم، شناختمش، او فوتبالیست مشهوری است. جنیفر تامسون وین رونی بیش از ۴ماه با جنیفر تامپسون در ارتباط بوده که در این مدت ۷ملاقات خصوصی با یکدیگر داشته‌اند و برای هر ملاقات ۱۰۰۰پوند پرداخت می‌کرده است.
اولین قرار آنها در ماه ژوئن سال گذشته بود، یعنی زمانی که کالین (همسر وین رونی) ۵ماهه باردار بوده و منتظر تولد پسرشان بوده است. رونی و همسرش کالین از این اتفاق بسیار ناراحت است و گفته می‌شود که اقدامات اولیه برای جدایی از وین رونی را انجام داده است.
وین رونی در مصاحبه‌ای گفته است: زندگی من درحال ویرانی است، من بسیار احمق هستم. کالین قصد ندارد مرا ببخشد و مرا ترک خواهد کرد. گفته می‌شود که وین رونی با دختران بیشتری در ارتباط بوده و دیروز دو دختر از همسر رونی بخاطر ارتباط با رونی از کالین عذرخواهی کرده‌اند!

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رسوایی اخلاقی بازیگر سرشناس!؟”