قانون طبیعت برای همه یکسان است

مجموعه: جذابترین مطالب تعداد بازدید: 319
قانون طبیعت برای همه یکسان است

قانون طبیعت برای همه یکسان است

قانون بذر(کاشت و برداشت)

در قانون بذر به این نقطه می رسیم که بعد از انجام کار محصول را برداشت می کنیم.زمین را حفر می کنید و به دانه آب می دهید (تلاش) مدتی صبر می کنید (صبر) و سپس محصول را برداشت می کنید (نتیجه). (تلاش + صبر =  نتیجه)

مردم اغلب این اصل را درک نمی کنند.آن ها می گویند: ” اگر امروز بذری را بکاریم فردا چه چیزی را برداشت می کنم؟ “خوب پاسخ این است ” بذر را آبیاری کن ”

قانون بذر می گوید: ” امروز بکار صبر کن و بعدا برداشت کن! ” الان دانه ها را بکارید و چهار ماه دیگه برداشت کنید.اگر هرکسی غذای خودش را پرورش دهد احتمالا این مفهوم را بهتر می فهمد.

طبق قانون بذر اول تلاش و بعد برداشت.این یک قاعده است و شما نمی توانید برخلاف آن عمل کنید.

زندگی شما یک سیستم پر انرژی است اگر واقعه خوشایندی در زندگی تان رخ نمی دهد خودتان مقصر هستید.زمانی که شما اذعان می کنید که اتفاقات زندگی شما موقعیت های زندگی تان را شکل می دهد در این صورت دیگر یک قربانی نیستید.

ممکن است به زندگی دیگران بنگریم و بگوییم ” چه اتفاقی برای قانون علت و معلول افتاده است ”

قانون طبیعت برای همه یکسان است

رالف ترفیع گرفته و ما می پرسیم چگونه لیاقتش را پیدا کرده؟ یا همسایه مان پنجاهمین سالگرد ازدواجش را جشن می گیرد و ما می گوییم ” چرا اونا اینقدر خوشبخت هستند؟ این مسئله کمی گیج کننده است اما قانون علت و معلول برای همه یکسان است.

آن چیزی را از زندگی بدست می آوریم که از زندگی طلب می کنیم.

خلاصه کلام

اگر با خودمان روراست باشیم می توانیم فهرستی از اتفاق هایی را تهیه کنیم که برایمان پیش آمده و ببینیم چگونه آن ها را به وجود آورده ایم؟

نگران نباشید که قوانین طبیعی شامل حال همسایه شما شده است.به قانون علت و معلول در کار و زندگی و روابط و موفقیت ها و ناامیدی هایتان بنگرید.و آن وقت است آرامش خیالی عمیق تری خواهید یافت.

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “قانون طبیعت برای همه یکسان است”