مخالفت میلیاردر آمریکایی تبار با ترامپ

مجموعه: اخبار, اخبار داغ تعداد بازدید: 117
مخالفت میلیاردر آمریکایی تبار با ترامپ

 میلیاردر ایرانی‌تبار آمریکایی با انتقاد از مواضع نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری این کشور، به کارزار مقابله با ترامپ پیوست.

در ادامه واکنش‌ها به مواضع نامزد جنجالی و پیشتاز جمهوری خواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، موسس و رئیس ایرانی-آمریکایی سایت حراج ای‌بِی (eBay) مخالفت خود را با دونالد ترامپ اعلام کرد.

به گزارش پایگاه هیل، «پیر امیدیار» میلیاردر ایرانی‌تبار آمریکایی رسما اعلام کرد که به کارزار «نه به ترامپ» پیوسته و به آن ۱۰۰ هزار دلار کمک مالی می‌کند.

وی در شبکه مجازی شخصی خود نوشت: «کمپین نه به ترامپ، در حال ایجاد تفاوت است و من افتخار می‌کنم که از این گروه از جمهوری‌خواهان راسخ حمایت کنم».

امیدیار ۴۸ ساله که از پدر و مادری ایرانی در پاریس متولد شده، در ادامه افزود: «فکر می‌کنم، ترامپ‌گرایی (پدیده حمایت از ترامپ)، خطرناک است در نتیجه من شخصا از کارزار نه به ترامپ حمایت می‌کنم».

ترامپ هرچند در رقابت‌های مقدماتی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا پیشتاز جمهوری‌خواهان است، اما به واسطه نداشتن سابق روشن سیاسی، اتخاذ مواضع جنجالی و عدم وابستگی مالی به حامیان حزب، از سوی بسیاری از هم‌حزبی‌هایش طرد شده است.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مخالفت میلیاردر آمریکایی تبار با ترامپ”