نکات جنسی ویژه زنان

مجموعه: روانشناسی تعداد بازدید: 234
نکات جنسی ویژه زنان

نکات جنسی ویژه زنان

۱-هنگامی که همسرتان از شما عمل زناشویی را طلب می کند او را منتظر نگذارید.

۲٫به گونه ای رفتار کنید که همیشه در اختیار شوهر خویش باشید و او را از آنچه که در شریعت مجاز است منع نکنید.

۳-هر زنی حق دارد که بداند چگونه از رابطه جنسی لذت ببرد.بنابراین سعی کنید متوجه شوید که در چه موقعیت هایی از رابطه با همسرتان لذت بیشتری می برید.

نکات جنسی ویژه زنان

گرمی یا وقت مناسب یا شادمانی یا در چگونگی رابطه برای خود حق قائل شوید که شما هم اجازه دارید از همسرتان لذت ببرید زیرا شما هم شایسته آن هستید که وقتی برایتان صرف شود و با لذت جنسی آرامش یابید.

۴-رابطه دوستانه بلکه عاشقانه با همسرتان داشته باشید اگر چنین رابطه ای نداشته باشید از رابطه جنسی بهره لازم را نخواهید برد.

۵-به ویژگی های فردی و ظاهری و آرایش و تنوع لباس و راه های دلربایی از همسر توجه کنید زیرا جذابیت ظاهر و نرمی رفتار و آرایش جذاب در جنبه های مختلف در کشش جنسی همسرتان بسیار مهم و تعیین کننده است.

۶-می توانید گفته های خود را با لبخند محبت آمیز بر لب همرا کنید و با پرهیز از شرم زدگی بی مورد و با ظرافتی پنهان در رفتار و حرکات یا با سخنان نرم و کرر و ارای جمله های پرکشش بر جان و روان همسرتان تاثیر بگذارید.

۷-مناسب است هنگامی به فعالیت جنسی بپردازید که تحریک پذیری بیشتری وجود دارد اگر در روزهای به خصوصی از دوره ماهانه میل جنسی تشدید می شود در همان روزها همسر خود را به همخوابی دعوت کنید و همواره پیش از آن استراحت کافی کرده باشید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نکات جنسی ویژه زنان”