«پادشاه آتش» به دام افتاد

مجموعه: اخبار, اخبار حوادث تعداد بازدید: 100
«پادشاه آتش» به دام افتاد

به نقل از ۴ گوشه : شخصی که به عمد حریق ایجاد کرده تا «سلفی» بگیرد به ۲۰ سال زندان و ۶۰ میلیون دلار جریمه محکوم شد.

با توجه به گفته‌های «دیو استیونسون»(Dave Stevenson)، معاون دادستان منطقه، «وین آلن هانتسمن» اهل کالیفرنیا که برای گرفتن عکس «سلفی» یک آتش‌سوزی عظیم ایجاد کرده در دادگاه گفت: “من به کاری که کردم اعتراف می‌کنم چون من مرتکب آن شدم”.

 

بر اساس گزارش رویترز، در این آتش‌سوزی نزدیک به ۱۰۰ هزار جریب (۴۰ هزار هکتار) جنگل و زمین، حداقل یک دوجین خانه و هزاران آواره از ساکنان شمال کالیفرنیا که از جنوب غربی منطقه دریاچه تاهو رفت‌و آمد می‌کنند را نابود کرده است.

«وین آلن هانتسمن» روز جمعه در دادگاه به سه فقره ایجاد آتش سوزی که باعث شد در فضای مجازی از او به عنوان «پادشاه آتش»(King Fire) یاد شود اعتراف کرد.

اگر چه در ابتدا «هانتسمن» اتهامات وارد شده را تکذیب می‌کرد اما او به دادگاه گفت که از کاری که انجام داده پشیمان است و چند بار روند دادرسی به دلیل گریه او قطع شد.

«پادشاه آتش» (King Fire) که ۳۹ ساله است در دادگاه گفت:” “من هر شب برای قربانیان احتمالی و ضرری که به آنها زدم گریه می‌کنم”.

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی، آتش به سرعت در ۱۳سپتامبر آغاز شد و از طریق جنگل ملی «الدورادو» (El Dorado) به دامنه کوه‌های «سیرا» (Sierra) در «نوادا» مرکزی رسید ۲۷ روز ادامه داشت.

دادستان‌ها گفتند که «هانتسمن» از صحنه‌های آتش‌سوزی فرار کرد و با یک شکارچی مواجه می‌شود و او به شکارچی تصاویر و فیلم‌هایی نشان می‌دهد که او را در میان شعله‌های آتش نشان می‌دهد و فریادزنان می‌گوید:”گوش کن، آتش در اطراف من است”.

King fire

در این ویدئو که توسط دفتر دادستانی به عنوان مدرک ارائه شد به گفته دادستان توسط شکارچی و از روی نسخه اصلی کپی شده بود و همین ویدئو منجر به دستگیری «هانتسمن» چند روز بعد از حادثه شد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “«پادشاه آتش» به دام افتاد”