بمیر و سلفی بگیر!

مجموعه: اخبار, اخبار داغ تعداد بازدید: 173
بمیر و سلفی بگیر!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ۴ گوشه:چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه که ماموران امداد و نجات سه ایستگاه مرکز، ۵۰۰ و ۷۰۰ گلستان به سرعت و آژیرکشان خودشان را به پل پنجم اهواز رساندند تا دختر جوان ۲۲ ساله را که گزارش شده بود قصد خودکشی از روی این پل را دارد، نجات دهند
از آنجا که این پل بر روی رودخانه کارون قرار دارد و دختر جوان به آن سوی نرده ها رفته بود، آتش نشانان احتمال دادند شاید او قصد دارد خودش را به داخل رودخانه بیندازد به همین خاطر دو تیم غواص از کمپ های امداد آبی هم در رودخانه مستقر شدند اما ماجرا آن چیزی نبود که مردم گزارش کرده بودند.
در واقع دختر جوانی که دلهره به جان رهگذران انداخته و برای ماموران آتش نشانی دردسر ایجاد کرده بود، قصد خودکشی نداشت بلکه او با رفتن به آن سوی نرده های پل قصد داشت یک سلفی هیجان انگیز و شاد از خود بگیرد و در صفحه اینستاگرامش ثبت کند.
مقصود حق شناس، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در این باره می گوید: «زمانی که گزارش این خبر به دست ما رسید، من به همراه مدیر سازمان قصد رفتن به جلسه ای را در همان حوالی داشتیم و متوجه شدیم فاصله مان با محل حادثه کمتر از ۵ دقیقه است. به همین خاطر به سرعت تغییر مسیر دادیم و به سمت پل پنجم اهواز حرکت کردیم.»
آنها زمانی به محل حادثه رسیدند که ماموران آتش نشانی دختر جوان را به این سوی نرده ها هدایت کرده بودند. او در حالی که مشغول تمیز کردن لباسش بود با تعجب به ماموران نگاه می کرد و هنوز در شوک بود. «وقتی فرمانده عملیات به دختر جوان کمک کرد، به او گفت که با گزارش های مردمی که تصور کرده بودند شما قصد خودکشی دارید، ما در محل حاضر شدیم و همه این نیروها به خاطر شما اینجا حضور دارند و دختر ۲۲ ساله به او گفته بود پس اجازه بدهید یک عکس هم از شما بگیرم اما فرمانده عملیات و نیروهای دیگر به او گفته بودند که دست نگه دارد و کمکش کردند تا به این طرف نرده ها بیاید».
خانواده دختر جوان که از او فاصله گرفته و جلوتر از دخترشان در حرکت بودند با غیبت دختر ۲۲ ساله دوباره مسیر رفته را باز می گردند و آنها هم متوجه آتش نشانان روی پل شدند. «وقتی خانواده دختر در جریان ماجرا قرار گرفتند شروع به سرزنش او کردند اما این تنها باری نبود که گرفتن عکس سلفی برای ماموران ما در اهواز دردسرساز شده بود».
مورد دیگری از این نوع حادثه بر می گردد به همین چند وقت پیش. با به صدا درآمدن زنگ خطر آتش نشانی اهواز، ماموران امدادی به سمت پل طبیعت این شهر حرکت کردند. خانمی که برای گرفتن عکس سلفی بالای نرده ها رفته، دیگر نتوانسته بود برگردد. به همین خاطر ماموران آتش نشانی به محل حادثه حرکت کردند اما قبل از اینکه آنها را به محل برساند، این خانم به کمک مردم نجات پیدا کرده و از نرده ها پایین آمده بود.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بمیر و سلفی بگیر!”