زیباترین کاخ های اروپا!؟

مجموعه: عجایب گردشگری, گردشگری تعداد بازدید: 143
زیباترین کاخ های اروپا!؟

اروپا سرشار از جاذبه های توریستی است که بسیاری از آنان جاذبه های مدرن محسوب می شوند اما برخی از زیباترین و قدیمی ترین کاخهای جهان نیز در این قاره قرار دارند.

هادی معیری نژاد- این کاخها بیانگر اهمیتی است که اروپاییان به میراث فرهنگی و اماکن تاریخی خود نشان می دهند بسیاری از این کاخها در معرض رطوبت و تخریب هستند اما معماری علمی و از آن مهم تر حفاظت های دقیق باعث شده است که این کاخهای زیبا بعد از چندین قرن هنوز پا بر جا و میزبان توریستهای فراوانی در طول سال باشند. در ادامه ۵ تا از زیباترین قلعه های اروپا معرفی می شود.

کاخ شنونسو فرانسه

این کاخ یکی از زیباترین کاخهای فرانسه در شهر شنونسو نزدیک پاریس است انعکاس این کاخ در آب از مناظر مثال زدنیست در این کاخ مجموعه ای از نقاشیها مبلمان و آثار هنری دوران رنسانس نگه داری می شود.

House Shnvnsv

نوشوانشتاین آلمان

این قلعه قرن نوزدهمی آلمان که شمایلی مانند کاخ پریان دارد الهام بخش بسیاری از قلعه ها در انمیشن های معروف مثل زیبای خفته و سیندرلا بوده است این قلعه پس از مرگ شاه لودویک برای بازدید عمومی باز شده است.

House Nvshvanshtayn

قلعه میراماره ایتالیا

این قلعه زیبا نیز با سبکی التقاطی و البته قابل توجه به قرن نوزدهم تعلق دارد و در سال ۱۸۶۰ به پایان رسیده است. این کاخ در منطقه تریستا مشرف به دریای آدریاتیک قرار دارد.

Castle Myramarh

قلعه آشفورد ایرلند

این قلعه بسیار قدیمی مربوط به قرن سیزدهم است اما به خوبی محافظت و بازسازی شده به نحوی که در آن از بازدید کنندگان پذیرایی اشرافی می شود و مناظر اطراف آن بسیار زیبا و روح نواز است.

Ashford Castle

قلعه پراگ جمهوری چک

یکی از بزرگترین قلعه ها و البته زیباترین آنها در پراگ قرار دارد.

منظره این کاخ در شب بسیار چشم نواز است البته این کاخ بسیار قدیمی در قرن ۱۶ ام دچار آتش سوزی شد و قسمت آن نابود شد اما بعد از بازسازی اینک از زیباترین چشم اندازهای اروپاست.

Prague Castle

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زیباترین کاخ های اروپا!؟”